Novatek Bilişim Ve Teknolojileri


Novatek Bilişim olarak 21 Yıl İş Tecrübesi ile ; Ana Bayisi olduğumuz  Genova Ticari Sistem Yönetimi Uygulamaları,Logo Entegre Çözümleri,Mobil Çözümleri,Perakende Çözümler,Restorant Çözümleri ile hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz ;

Yenilemek, yenileştirmek ilkesinden yola çıkan Novatek, yenilikçi yaklaşımlarla ve bilişim sektöründeki yeni teknolojilerin olanaklarını kullanarak, müşterileri için yeni değerler katmak misyonunu benimser.

Bu misyon doğrultusunda, günümüzün yoğun rekabet koşullarında zorlu bir değişim süreci yaşayan KOBİ’lere, kurumlara ve organizasyonlara değişim sürecinin en güçlü stratejik destek aracı olan bilişim teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayacak çözüm ve hizmetleri sunar.

NovaTek, çözümleri ile, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirileri ile iç içe girmiş uygulama alanlarında, müşterilerinin, bilgi teknolojisi yolculuğunu kolaylaştıran, elde edilen kazanımları artıran ve yenilikçi yaklaşımlarla yeni değerler üreten güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefler.

Vizyonumuz ;

Bilişim ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, yüksek kalitede hizmet ve desteği müşterilerimizin istediği zaman, yer ve koşulda sağlamaktır. Geliştirdiğimiz projelerimizde çok değerli olan zaman kavramı başta olmak üzere, birçok avantajları bir arada toplayarak bugünü değil kısa, orta ve uzun vade dönemleri düşünülerek çalışmaları hayata geçirmek.
 

Novatek Bilişim Ve Teknolojileri Galeri